All In One
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Paramore Fans

In jos 
+2
Meko-chan
[March]*
6 participan?i
AutorMesaj
[March]*
Moderator
[March]*


Numarul mesajelor : 41
Varsta : 28
Localizare : Pe aici pe undeva
Data de inscriere : 29/08/2008

Paramore Fans Empty
MesajSubiect: Paramore Fans   Paramore Fans Icon_minitimeSam Aug 30, 2008 10:35 am

O formatie ce a facut zarva multa printre fanii rock-ului.
Eu am descoperit-o acum ceva timp,prin intermediul unui prieten.
Prima melodie ce am ascultat-o de la ei a fost Crush,ce e geniala.

Am inceput sa ascult tot mai multe si tot mai multe,pana cand am devenit un adevarat fan de-al lor.
Videclipurile lor sunt atat de bine creeate,incat mi se pare ca nu sunt reale.Isi aleg bine locul unde filmeaza etc.

So...pareri ^^
Sus In jos
Meko-chan
Cantaret in garaj



Numarul mesajelor : 11
Varsta : 28
Localizare : esti pregatit?xD
Joburi/Distractii : sa te lovesc pe tine-.-
Stare de spirit : plictisita
Data de inscriere : 29/08/2008

Paramore Fans Empty
MesajSubiect: Re: Paramore Fans   Paramore Fans Icon_minitimeSam Aug 30, 2008 10:50 am

io i-am gasit in timp ce cautam filmulete amuzante cu naruto Razz ^^" prima melodie de la ei a fost fences, care m-ia placut... am cautat mai multe shi majoritatea imi plac, desi nu mai ascult mult rock american Smile)

nu pot sa spun ca sunt un fan, pentru ca as minti xD dar ascult din cand in cand <.<
melodii de la ei car-mi plac? poi fences, crush shi ar mai fii cateva care-mi scapa... cati ani au?
de pe w.club am auzit ca fata are 19 xD io ii dadeam cel putin 21-22 Smile) silly me >.>

Chuu! & Zby!
Sus In jos
KirksBitch
Cantaret in garaj



Numarul mesajelor : 11
Varsta : 33
Localizare : kirk's bedroom
Joburi/Distractii : lead singer and guitar
Data de inscriere : 29/08/2008

Paramore Fans Empty
MesajSubiect: Re: Paramore Fans   Paramore Fans Icon_minitimeMier Sept 03, 2008 6:06 pm

Link cu muzica de-a lor ???
Sus In jos
Suflet_Dupa_Cortina
Admin
Suflet_Dupa_Cortina


Numarul mesajelor : 96
Varsta : 31
Localizare : Tara Acadelelor
Joburi/Distractii : Omorat muste
Stare de spirit : Melancolica
Data de inscriere : 28/08/2008

Paramore Fans Empty
MesajSubiect: Re: Paramore Fans   Paramore Fans Icon_minitimeLun Sept 08, 2008 10:32 am

Sus In jos
https://all-in-one.forum-canada.com
Efi
Moderator



Numarul mesajelor : 6
Localizare : barlad
Stare de spirit : shitty
Data de inscriere : 28/08/2008

Paramore Fans Empty
MesajSubiect: Re: Paramore Fans   Paramore Fans Icon_minitimeVin Oct 10, 2008 8:39 pm

paaramore.. my dear old march..
oare datorita cui am inceput eu sa ascult paramore?.. Very Happy that's right... datorita tie.. pusese-i un playlist pe w.club .. si atunci am ascultat prima oara.. melodia crush..
si mi-a placut enorm.. apoi am cautat alte melodii si pe parcurs am devenit fana.. ce pot spune.. fences si misery business sunt printre preferatele mele de asemenea.. langa crush.. parul lui hayley e grozav @_@.. mi l-as face si eu culoarea aia.. insa as fi strangulata de o mama cu probleme de comportament Very Happy
ehh.. oricum e printre trupele mele preferate.. Smile
Sus In jos
Suflet_Dupa_Cortina
Admin
Suflet_Dupa_Cortina


Numarul mesajelor : 96
Varsta : 31
Localizare : Tara Acadelelor
Joburi/Distractii : Omorat muste
Stare de spirit : Melancolica
Data de inscriere : 28/08/2008

Paramore Fans Empty
MesajSubiect: Re: Paramore Fans   Paramore Fans Icon_minitimeDum Oct 12, 2008 5:42 pm

Well...imi place melodia Crush... e ok, dar totusi nu e genul meu de muzica ^_^ Eu sunt cu muzica lenta in general... asta e prea energica pentru mine. Oricum...parerile se pot schimba, nu se stie niciodata Smile
Sus In jos
https://all-in-one.forum-canada.com
maderin
Cantaret pe strada
maderin


Numarul mesajelor : 66
Varsta : 29
Localizare : venus
Joburi/Distractii : cantatul in baie si uitatul la luna
Stare de spirit : plictisita
Popularitate : 10
Data de inscriere : 25/09/2008

Paramore Fans Empty
MesajSubiect: Re: Paramore Fans   Paramore Fans Icon_minitimeDum Noi 16, 2008 12:50 pm

eu am descoperit-o din intamplare. cautam filmulete/scene/videoclipuri/poze cu twilight si sound-trackul oficial este paramore-decode. e preferata mea.
canta super, mie imi plac, se numara printre formatiile preferate momentan. am mai ascultat si alte melodii(crush, fences, my hero), dar dupa cum am mai spus, decode imi place cel mai tare
Sus In jos
Continut sponsorizat





Paramore Fans Empty
MesajSubiect: Re: Paramore Fans   Paramore Fans Icon_minitime

Sus In jos
 
Paramore Fans
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All In One  :: Temele site-ului :: Muzica-
Mergi direct la: