All In One
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Filmele Harry Potter

In jos 
3 participan?i

Care e filmul vostru preferat?
 Harry Potter si Piatra Filozofala
 Harry Potter si Camera Secretelor
 Harry Potter si Prizonierul din Azkaban
 Harry Potter si Pocalul de Foc
 Harry Potter si Ordinul Phoenix
Vezi rezultatele
AutorMesaj
Julia
Cantaret in garaj



Numarul mesajelor : 5
Varsta : 29
Localizare : za Halestone residence
Joburi/Distractii : ...Opium?
Stare de spirit : Drogata
Data de inscriere : 28/08/2008

Filmele Harry Potter Empty
MesajSubiect: Filmele Harry Potter   Filmele Harry Potter Icon_minitimeDum Aug 31, 2008 11:48 am

Cu totii trebuie sa fi vazut cel putin unul din filmele Harry Potter; asta nu inseamna, insa, ca se pot compara cu cartile, fiind cu adevarat lipsite de anumite detalii pe care doar in carti le putem gasi.
Insa... de ce sa nu recunoastem un lucru?...Faptul ca filmele Harry Potter sunt cu desavarsire bine-facute. Efectele speciale, ce au costat atatia bani, sunt menite sa dea acel aspect magic.
Dar...v-a deranjat vreodata ceva la filme?


Ultima editare efectuata de catre Julia in Dum Aug 31, 2008 11:56 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Suflet_Dupa_Cortina
Admin
Suflet_Dupa_Cortina


Numarul mesajelor : 96
Varsta : 31
Localizare : Tara Acadelelor
Joburi/Distractii : Omorat muste
Stare de spirit : Melancolica
Data de inscriere : 28/08/2008

Filmele Harry Potter Empty
MesajSubiect: Re: Filmele Harry Potter   Filmele Harry Potter Icon_minitimeDum Aug 31, 2008 11:54 am

Well...eu nu m-am uitat la toate filmele,dar la 4 dintre ele si pot spune ca de primul am fost foarte dezamagita,am adormit de fiecare data la el Neutral Nu mi'a captat atentia la fel de bine ca celelalte,presupun
Sus In jos
https://all-in-one.forum-canada.com
~*Lady rock*~
Cantaret in garaj
~*Lady rock*~


Numarul mesajelor : 46
Varsta : 26
Localizare : In this world
Data de inscriere : 29/08/2008

Filmele Harry Potter Empty
MesajSubiect: Re: Filmele Harry Potter   Filmele Harry Potter Icon_minitimeLun Sept 08, 2008 11:56 am

Filmele Harry Potter sunt filmele copilariei mele ^_^ !O sa-mia mintesc mereu de ele !
Eu am votat in sondaj ,,Harry Potter si camera secretelor'' pentru ca mi s-a parut cel mai frumos !
Filmul 1- este dragut,dar putin stangaci facut ,putin cam simplu si plictisitor.Ei sunt cam micuti si nu are acea magie ca si celelalte.
Filmul 2- este cel mai frumos dupa parerea mea,poate nu si cel mai reusit.M-a fermecat intr-un mod special si am trait (si visat Laughing ) acele lucruri din film !Mi-a placut cel mai mult misterul si totul cum s-a legat la sfarsit!
Filmul 3- mi-a placut,nu pot spune,dar a fost putin sec.Nu a avut atata actiune pe cat se putea realiza si s-a cam vazut ca nu este facut in acelasi stil cu celelalte!Nu stiu...pana si fondul era altfel!
Filmul 4- si acesta m-a fermecat ,dar nu chia rindeajuns! Este foarte bine realizat si conceput ,dar mereu parca te asteptai cam ce se va intampla (parerea mea) .Cel mai mult mi-a placut faza cu oul de deschis in apa.Ce faina ii baia perfectilor Very Happy !
Filmul 5- frumos si acesta,chiar foarte bine realizat,dar se putea si mai bine Very Happy ! este frumos,mi-a placut chia rla final,chiar daca a murit Sirius !

Cam atat! Sper sa apaar si filmele 6 si 7 Very Happy !
Sus In jos
http://new-celebrites-x.piczo.com
Continut sponsorizat





Filmele Harry Potter Empty
MesajSubiect: Re: Filmele Harry Potter   Filmele Harry Potter Icon_minitime

Sus In jos
 
Filmele Harry Potter
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cartile Harry Potter

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All In One  :: Temele site-ului :: Harry Potter-
Mergi direct la: