All In One
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Love,adica Dragoste :)

In jos 
5 participan?i
AutorMesaj
Suflet_Dupa_Cortina
Admin
Suflet_Dupa_Cortina


Numarul mesajelor : 96
Varsta : 31
Localizare : Tara Acadelelor
Joburi/Distractii : Omorat muste
Stare de spirit : Melancolica
Data de inscriere : 28/08/2008

Love,adica Dragoste :) Empty
MesajSubiect: Love,adica Dragoste :)   Love,adica Dragoste :) Icon_minitimeMar Sept 09, 2008 11:45 am

Ehm... oricunde e nevoie de un subiect de discutie precum dragostea ^_^

Ce parere aveti despre acest sentiment?

Ati trecut vreodata prin experienta dragostei? Very Happy
Sus In jos
https://all-in-one.forum-canada.com
maderin
Cantaret pe strada
maderin


Numarul mesajelor : 66
Varsta : 29
Localizare : venus
Joburi/Distractii : cantatul in baie si uitatul la luna
Stare de spirit : plictisita
Popularitate : 10
Data de inscriere : 25/09/2008

Love,adica Dragoste :) Empty
MesajSubiect: Re: Love,adica Dragoste :)   Love,adica Dragoste :) Icon_minitimeSam Sept 27, 2008 2:42 pm

ei bine, dragostea e frumoasa... uneori. cand nu iti este impartasita este groaznica...
am trecut si eu prin sentimentul asta. ce am facut cat am fost indragostita?
-mi-am pierdut pofta de mancare
-ma gandeam la baiatul respectiv ore in sir gandindu-ma cat de frumos ar fi daca ne-am saruta.(nu pot sa ma abtin: ewww... ce prostie?! cu ala?! niciodata. adica acum nu...)
-plangeam ca fraiera de cate ori ascultam cate o melodie lenta sau de cate ori il vedeam cu cate vre-o fata
-incercam sa fac orice ca sa pot vorbi cu el
si faceam mai multe tampenii care nu isi aveau rostul. dragoste de copila. acum, tipul de care eram "indragostita" mi se pare unul din cei mai respingatori baieti( nu la aspect). s-a distrus: fumeaza, bea, se prosteste cu ceilalti tipi de varsta lui. oribil. mi se face mila.
totusi, dragostea e frumoasa. sincer mi-e dor sa fiu indragostita. mi-e dor da simt fiorii aceia prin tot corpul cand baiatul se uita la tine, sa rosesti de fiecare data cand iti spune "noapte buna. te pup" si sa visezi noaptea lucrurile pe care le vrei . e frumos sa fi indragostit. am mai fost indragostita( nu numai de baiatul ala), dar momentam inca astept ca printul ala cu par mov sa vina la mine.
Sus In jos
[March]*
Moderator
[March]*


Numarul mesajelor : 41
Varsta : 28
Localizare : Pe aici pe undeva
Data de inscriere : 29/08/2008

Love,adica Dragoste :) Empty
MesajSubiect: Re: Love,adica Dragoste :)   Love,adica Dragoste :) Icon_minitimeDum Oct 05, 2008 1:47 pm

Bya stie toate crizele mele de dragoste Smile)

Dupa unele experiente destul de neplacute,am ajuns la concluzia ca baietii sunt cei mai mari porci de pe planeta Razz
De ce ii mai iubesti?Ei vor doar sa se ***[dupa cum spunea Bya,de mult]

Cand crezi ca ai gasit in sfarsit un baiat perfect,bum,vine marea lovitura si se duce tot.Asa ca,nu multumesc,mai bine singura decat cu un animal Razz
Sus In jos
Efi
Moderator



Numarul mesajelor : 6
Localizare : barlad
Stare de spirit : shitty
Data de inscriere : 28/08/2008

Love,adica Dragoste :) Empty
MesajSubiect: Re: Love,adica Dragoste :)   Love,adica Dragoste :) Icon_minitimeDum Oct 12, 2008 10:01 pm

maderin a scris:
ei bine, dragostea e frumoasa... uneori. cand nu iti este impartasita este groaznica...
am trecut si eu prin sentimentul asta. ce am facut cat am fost indragostita?
-mi-am pierdut pofta de mancare
-ma gandeam la baiatul respectiv ore in sir gandindu-ma cat de frumos ar fi daca ne-am saruta.(nu pot sa ma abtin: ewww... ce prostie?! cu ala?! niciodata. adica acum nu...)
-plangeam ca fraiera de cate ori ascultam cate o melodie lenta sau de cate ori il vedeam cu cate vre-o fata
-incercam sa fac orice ca sa pot vorbi cu el
si faceam mai multe tampenii care nu isi aveau rostul. dragoste de copila. acum, tipul de care eram "indragostita" mi se pare unul din cei mai respingatori baieti( nu la aspect). s-a distrus: fumeaza, bea, se prosteste cu ceilalti tipi de varsta lui. oribil. mi se face mila.
totusi, dragostea e frumoasa. sincer mi-e dor sa fiu indragostita. mi-e dor da simt fiorii aceia prin tot corpul cand baiatul se uita la tine, sa rosesti de fiecare data cand iti spune "noapte buna. te pup" si sa visezi noaptea lucrurile pe care le vrei . e frumos sa fi indragostit. am mai fost indragostita( nu numai de baiatul ala), dar momentam inca astept ca printul ala cu par mov sa vina la mine.

exact asa am patit si eu.. Sad.. inafara ca tipu meu nu fuma .. si totusi..
inca il mai plac.. si chestii.. [bya stie despre cine e vorba .. adu-ti aminte femeie lol! ]
mi-as dori sa vina inapoi si sa fie ca inainte.. [mai ales sa-mi pierd pofta de mancare ca poate mai slabesc si eu putin Smile) ]
ce pot sa spun.. sunt o indragostita incurabila..
si am realizat faza ca am fost doar o "partida" insa inca mai sper..

acuma nu imi mai da nici un semn de viata.. noroc de prietenul lui cel mai bun .. asa mai aflu si eu ceva .. varu-so stie ca am plans .. si totusi el nu face nimic.. e chiar crud >.<..

se pare ca sunt fana relatiilor fara continut.. Laughing
Sus In jos
~*Lady rock*~
Cantaret in garaj
~*Lady rock*~


Numarul mesajelor : 46
Varsta : 26
Localizare : In this world
Data de inscriere : 29/08/2008

Love,adica Dragoste :) Empty
MesajSubiect: Re: Love,adica Dragoste :)   Love,adica Dragoste :) Icon_minitimeLun Oct 13, 2008 5:07 pm

Off: nu prea as fi vrut sa scriu aici,da daca voi o faceti ma bag si eu Razz
On: Si je stie prin ce a trecut Efi in unele momente (nici nu stiu despre care vorbeste,despre miau-miau sau despre alalalt ) .
SI eu sunt indragostita si,recunosc,nu vreau sa scap din acest sentiment Laughing !Este un senitment unic,care nu poate fi spus in cuvinte si nu poate fri reprodus,plus ca ii si benefic (slabim Smile) ) !Imi place sa n-am pofta de mancare si sa ma certe mama,sa stau si sa ascult muzica 24 din 24,sa ma uit in gol in cele mai nepotrivite momente ....
Nu vil descriu pe domnisor,ca pe unele vam zapacit Razz Smile) !
Sus In jos
http://new-celebrites-x.piczo.com
Continut sponsorizat





Love,adica Dragoste :) Empty
MesajSubiect: Re: Love,adica Dragoste :)   Love,adica Dragoste :) Icon_minitime

Sus In jos
 
Love,adica Dragoste :)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All In One  :: Have fun :: Discutii-
Mergi direct la: