All In One
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cafenea ^__^

In jos 
5 participan?i
AutorMesaj
Suflet_Dupa_Cortina
Admin
Suflet_Dupa_Cortina


Numarul mesajelor : 96
Varsta : 31
Localizare : Tara Acadelelor
Joburi/Distractii : Omorat muste
Stare de spirit : Melancolica
Data de inscriere : 28/08/2008

Cafenea ^__^ Empty
MesajSubiect: Cafenea ^__^   Cafenea ^__^ Icon_minitimeVin Aug 29, 2008 10:45 am

Hmm..aici nu vom face cafea si nu va vom da gogosi...Ei bine,poate virtuale ^_^

Am deschis acest topic pentru a putea discuta tot ce ne framanta Smile Daca aveti ceva pe suflet,sau doar vreti sa povestiti cuiva o intamplare prin care ati trecut,acesta este locul perfect. Smile Basketball
Sus In jos
https://all-in-one.forum-canada.com
[March]*
Moderator
[March]*


Numarul mesajelor : 41
Varsta : 28
Localizare : Pe aici pe undeva
Data de inscriere : 29/08/2008

Cafenea ^__^ Empty
MesajSubiect: Re: Cafenea ^__^   Cafenea ^__^ Icon_minitimeDum Oct 05, 2008 1:45 pm

Vad ca lumea nu se prea omoara cu postatul aici ^^
Ete na,asta ar trebui sa fie un loc populat ,din moment ce avem voie sa facem off-topic.

Sunt foarte fericita petnur ca Bya mi-a demonstrat pentru a mia oara cat de buna prietena imi este ^_^ .Pur si simplu o ador pe copila asta Razz

Prieteni adevarati nu se gasesc pe toate strazile,si te poti considera foarte norocos daca dai peste o astfel de persoana.
Eu m-am izbit cu Bya din plin Razz

Sunt sigura ca nu sunt prima persoana care afirma acest lucru,ceea ce dovedeste ce am spus mai sus.

Hai,mai multa activitate aici ^__^
Sus In jos
Suflet_Dupa_Cortina
Admin
Suflet_Dupa_Cortina


Numarul mesajelor : 96
Varsta : 31
Localizare : Tara Acadelelor
Joburi/Distractii : Omorat muste
Stare de spirit : Melancolica
Data de inscriere : 28/08/2008

Cafenea ^__^ Empty
MesajSubiect: Re: Cafenea ^__^   Cafenea ^__^ Icon_minitimeDum Oct 05, 2008 1:46 pm

Din moment ce nu avem membri activi, nu sunt nici threadurile active... lumea mai mult se inghesuie la threadul cu muzica... Smile In fine... poate in viitor va fi mai activ, adica sa speram Very Happy

March nu ma mai lauda...sunt doar o simpla persoana Razz
Sus In jos
https://all-in-one.forum-canada.com
[March]*
Moderator
[March]*


Numarul mesajelor : 41
Varsta : 28
Localizare : Pe aici pe undeva
Data de inscriere : 29/08/2008

Cafenea ^__^ Empty
MesajSubiect: Re: Cafenea ^__^   Cafenea ^__^ Icon_minitimeDum Oct 05, 2008 1:51 pm

Atunic sa-i facem sa se inghesuie si la alte topicuri Razz
Creem niste subiecte interesante si dam semnatul "Atacati!!"

E singura solutie spre un forum activ Razz [cel putin cam asta am sesizat eu]

Persoanele ce merita laudate sunt intotdeauna laudate [mda,stiu ca ma repet dar nu am gasit un sinonim Razz ]
Sus In jos
maderin
Cantaret pe strada
maderin


Numarul mesajelor : 66
Varsta : 29
Localizare : venus
Joburi/Distractii : cantatul in baie si uitatul la luna
Stare de spirit : plictisita
Popularitate : 10
Data de inscriere : 25/09/2008

Cafenea ^__^ Empty
MesajSubiect: Re: Cafenea ^__^   Cafenea ^__^ Icon_minitimeMar Oct 07, 2008 7:24 pm

uite ca postez eu pe aici... eu incerc sa fiu cat mai activa, insa sunt inscrisa si pe alte forumuri+stresul din a 8-a... mai ales diriga... sa vedeti azi faza: ma duc la biblioteca(de care se ocupa diriga) si voiam sa imprumut harry potter(mda, stiu... sunt in urma...n-am citit nici un volum). am mai gasit pe acolo inca o carte despre extraterestrii si voiam sa le imprumut(nu avem voie mai mult de 2). si ma duc eu la diriga cu acele carti si cand ma vede face niste ochi mari si cik:"nicoleta, ce faci cu cartile alea?" eu(deja nervoasa Evil or Very Mad ca imi spusese nicoleta): " pai, le imprumut..." si ea :" cum sa le imprumuti?! tu trebuie sa tocesti anul asta, nu ai timp de citit!" si uite asa m-am facut cu un volum de Slavici-nuvele- dat de diriga sa il citesc. pff... n-am si eu ce face! poate o sa citesc Popa Tanda ca imi trebuie la scoala, in rest, n-are sa vada nimic! auzi ma obliga sa citesc ceva care nu imi place. sa mai zica cineva ca diriga mea nu e monkey nebuna monkey ...


in legatura cu posturile, da march, cred ca ai dreptate..."atacaaaati!"


o, si pe bibi eu nu o cunosc asa bine.. ops, ti-am spus bibi... e in regula? asa o alint pe o colega de-a mea(tot bianca) dar sunt sigura ca e o prietena adevarata daca o lauzi atat.Very Happy
Sus In jos
[March]*
Moderator
[March]*


Numarul mesajelor : 41
Varsta : 28
Localizare : Pe aici pe undeva
Data de inscriere : 29/08/2008

Cafenea ^__^ Empty
MesajSubiect: Re: Cafenea ^__^   Cafenea ^__^ Icon_minitimeMier Oct 08, 2008 8:21 am

Wtf,sa te oblige sa citesti? No comment Neutral Diriga nebuna Smile)Mie nu imi place sa citesc cartile scolare.Lecturile suplimentare nu mi le fac.Imi palc cartile politiste,drama,si medicina.Am ami citit si  carti SF,insa foarte putine.Eu ii spun Biancai Bya pentru ca asa incepe un fost nik de-al ei pe un site [asai,silver lily? Razz ].O sa itit puna ea daca e in regula sa ii spui Bibi :PEu laud doar pe cine merita,asa ca fi sigura ca Bya e o persoane extraordinara :X
Sus In jos
~*Lady rock*~
Cantaret in garaj
~*Lady rock*~


Numarul mesajelor : 46
Varsta : 26
Localizare : In this world
Data de inscriere : 29/08/2008

Cafenea ^__^ Empty
MesajSubiect: Re: Cafenea ^__^   Cafenea ^__^ Icon_minitimeMier Oct 08, 2008 3:41 pm

Cum sa te oblige sa citesti asa ceva Neutral ?Crima curata Smile) !!
Cartile de la scoala imi plac unele,dar majoritatea le citesc cu un mic sentiment de dezgust Very Happy !Imi place mai mult sa citesc SF ,romane de dragoste si povesti despre viata unora sau in care se vorbeste mai mult la persoana intai.Sunt mult mai intense si frumoase !
Si eu ii spun domnisoarei tot Bya .Se pare ca a renuntat demisionat de la Mos Craciun Crying or Very sad !
Nici eu nu laud persoane care nu merita,dar Bya merita pe deplin!Este o persoana extraordinara!
Sus In jos
http://new-celebrites-x.piczo.com
maderin
Cantaret pe strada
maderin


Numarul mesajelor : 66
Varsta : 29
Localizare : venus
Joburi/Distractii : cantatul in baie si uitatul la luna
Stare de spirit : plictisita
Popularitate : 10
Data de inscriere : 25/09/2008

Cafenea ^__^ Empty
MesajSubiect: Re: Cafenea ^__^   Cafenea ^__^ Icon_minitimeMier Oct 08, 2008 9:41 pm

nu o sa citesc nimic. doar Popa Tanda pentru ca imi trebuie la scoala... am facut rost de o carte cu magie de la prietena mea cea mai buna ca sa am ce citi, iar apoi ma apuc de harry potter( are o colega toate cartile) . apoi nu stiu... mai ma duc si eu pe la vreo librarie si poate fac rost de Amurg.

bya, de unde esti? vreau sa te intalnesc personal...

in fine, sa nu mai vorbim despre carti... sltceva.. voi ce ati mai facut la scoala?
Sus In jos
Suflet_Dupa_Cortina
Admin
Suflet_Dupa_Cortina


Numarul mesajelor : 96
Varsta : 31
Localizare : Tara Acadelelor
Joburi/Distractii : Omorat muste
Stare de spirit : Melancolica
Data de inscriere : 28/08/2008

Cafenea ^__^ Empty
MesajSubiect: Re: Cafenea ^__^   Cafenea ^__^ Icon_minitimeDum Oct 12, 2008 6:06 pm

Yeeey ^_^ E activa cafeneaua Mad :X Mad

Ma bucur enorm... Smile Este cel mai special loc din tot site'ul [din punctul meu de vedere ^^]...

Ei bine...in legatura cu Bya...nu este o persoana chiar atat de speciala pe cat credeti >Razz

Da... am renuntat la Bya Spiridusha fiindca... nu stiu...parca sunt alta persoana acum, am trecut prin multe greutati care m'au facut sa renunt la copilaria mea, care nici aceea nu era intacta. Voi reincerca sa redevin eu, iar astfel va reveni si Bya Spiridusha.

Multumesc mult March si Deea ca ma considerati o persoana speciala, desi eu ma consider o persoana oribila. Lumea nu ma prea agreeaza...nu stiu de ce Smile

manderin, poti sa imi zici Bibi, desi prea putina lume imi zice asa ^_^ Bya mi se potriveste mai bine, dar poti sa imi zici cum doresti Smile

Eu sunt din Huedin, judetul Cluj... Si mie mi'ar placea sa te cunosc personal, cum mi'ar placea sa le cunosc si pe fetele mele Mad care ma lauda in prostie.

In legatura cu a8a, da...e greu, dar este superb! Este distractie la maxim Smile O sa vezi tu ca vei vrea sa repeti clasa a8a la nesfarsit Mad

Iar biblioteca...diriginta ta exagereaza. Nu trebuie sa tocesti, ci sa inveti si mereu poti sa iti faci timp sa citesti o carte. E mai ok decat sa stai toata ziua pe net, ca si mine ^^

Oare ce am putea face sa mai aducem membri pe aici? Sad Ca 3-4 membri activi e extrem de putin Sad Eu nu mai stiu unde sa fac reclama ^^

manderin tu de unde ai aflat de site? Very Happy
Sus In jos
https://all-in-one.forum-canada.com
Efi
Moderator



Numarul mesajelor : 6
Localizare : barlad
Stare de spirit : shitty
Data de inscriere : 28/08/2008

Cafenea ^__^ Empty
MesajSubiect: Re: Cafenea ^__^   Cafenea ^__^ Icon_minitimeDum Oct 12, 2008 9:40 pm

caarti scoooaala.. uff.. numai de asta am eu chef sa vorbim .. Shocked
eh .. mrg..
bya.. nu ma enerva ca te iau la suturi Very Happy .. cum sa nu te laude lumea.. da esti culmea.. sunt de acord cu marchie.. esti o persoana speciala.. si stiu prin ce treci totusi si cam ce ganduri ai.. dar fii fara grija.. va rasari soarele si pe strada ta.. iti garantez..

scoala scoala... crima curata.. cel putin la mine.. am niste scorpii.. ah ah .. TT_TT.. imi vine sa plang.. nu stiu ce-o sa fac anu asta..
deja am niste note de sperii catalogu.. daca anu trecut am avut peste 9,50.. anu asta.. nu stiu ce sa mai spun..
uh.. fie ce-o fi..
Sus In jos
maderin
Cantaret pe strada
maderin


Numarul mesajelor : 66
Varsta : 29
Localizare : venus
Joburi/Distractii : cantatul in baie si uitatul la luna
Stare de spirit : plictisita
Popularitate : 10
Data de inscriere : 25/09/2008

Cafenea ^__^ Empty
MesajSubiect: Re: Cafenea ^__^   Cafenea ^__^ Icon_minitimeLun Oct 13, 2008 9:28 pm

veste buna! maine returnez cartea ( n-am citit nici Popa tanda, dar nu conteaza)...

de site am auzit de la tine, bya, de pe w.club... ai facut reclama la chatbox si am intrat si am vazut si am spus:"de ce nu?!" .. hai sa facem o comunitate mare, mare cat aaa... Soarele! dap, Soarele, e bun... p w. club sunt irma.loves.joel(stupid nick)...

cat despre a 8-a... offf.. ce ma fac fara colgii mei? sunt sigura ca o sa vreau sa repet a 8-a la nesfarsit! oricum, o sa imi fie dor de ei...

efi, vrei un servetel? am eu destule caci am dat drumul la robinet( adica la nas)... sunt ingropata de servetele. i-am spus mamei csa imi ia un pachet, mi-a luat un bax... aude si mama ca in canal...

vreti ciocolata? nu mai pot sa mananc si mi-e sete...

veste proasta: am uitat cartea acasa... Sad
Sus In jos
Suflet_Dupa_Cortina
Admin
Suflet_Dupa_Cortina


Numarul mesajelor : 96
Varsta : 31
Localizare : Tara Acadelelor
Joburi/Distractii : Omorat muste
Stare de spirit : Melancolica
Data de inscriere : 28/08/2008

Cafenea ^__^ Empty
MesajSubiect: Re: Cafenea ^__^   Cafenea ^__^ Icon_minitimeDum Oct 26, 2008 2:08 pm

Hey! Imi pare atat de rau ca site'ul nu este unul activ... Sad Mi'ar placea enorm sa gasesc posturi noi de cate ori il acceses... Sad
Ma gandeam de Craciun sa dam o petrecere aici la Cafenea Very Happy Sau de revelion... Si ma gandeam sa mai si schimbam aspectul site'ului, ca asta de toamna a devenit cam melancolic... Ehm... aveti ceva propuneri? Banner, culor, ceva? Very Happy

Eu am inceput sa citesc "Romanul adolescentului miop" acum doua saptamani si nu am apucat sa il termin... efectiv nu imi perminte timpul Sad

Vreau propuneri de unde sa mai aducem membri noi Sad(

Vreau sa vina odata vara...vreau la tzara Vreau sa stau linistita 3 luni de zile... Ehm.. mai este o luna fara o zi pana la ziua mea ^^ Can't wait

A,da...cu scoala stau destul de rau Nu invat nimic...prefer sa stau pe calc...dar probabil ca am sa termin cu chestia asta in curand...adica sper

Ei bine saptamana asta a fost una plina de noroc... nu stiu de ce. Am discutat cu mama acum cateva zile despre liceu si nu stiu ce si a zis ca daca anul asta ii demontrez ca invat si nu ma las pe tanjeala, atunci de la anu ma duc la un profil specializat pe psihologie, in Cluj

Abia astept Am probleme cu un coleg... nu ma suporta, desi nu imi dau seama de ce... ieri mi'a zis: "Nu te mai baga in seama fiindca nu impresionezi pe nimeni"... nu faceam decat sa rad

Stiu ca e scurt postul, dar vreau sa ma duc si pe la celelalte sectiuni :> sa mai readuc la viata site'ul Smile bounce
Sus In jos
https://all-in-one.forum-canada.com
~*Lady rock*~
Cantaret in garaj
~*Lady rock*~


Numarul mesajelor : 46
Varsta : 26
Localizare : In this world
Data de inscriere : 29/08/2008

Cafenea ^__^ Empty
MesajSubiect: Re: Cafenea ^__^   Cafenea ^__^ Icon_minitimeDum Oct 26, 2008 9:15 pm

Bya,sincer,nu stiu de unde sa mai aducem membii pe site Sad !Omenirea ,in ziua de azi,este mai atrasa de forumurile doar pe un subiect,dar nu isi dau seama ca si cele de genul acestuia sunt frumoase!

Punete pe invatat,mandra,daca vrei la Pishologie Razz !Cu note proaste nu ajungi nicaieri!
Eo mi-am propus ca anul asta sa am medii mari,in cel mai rau caz doua medii de noua si restu' de 10 (sunt nebuna si bolunda,nu? Laughing ) !Stiu ca va fi greu,da na....

Ma intreb eo o intrebare intrebatoare: Carei nebun si nu vrea vacanta mare? Cred ca majoritatea copiilor o vor!Si eo deabea astept sa vina urmatoarea ca sa o pot trai cat doua,pentru ca pe cea de anul asta o asociez cu nimic,am fost aproape moarta vacanta asta (nu intru in amanunte ,unii stiu povestea)

Maine am test la romana (shit!!) !Nu va fi greu,da nu stiu la ce sa ma astept!LA geogra cred ca ma asculta si nu stiu eo perfect....
Face tata intr-o zi catre mine: ,,Mai ia si tu un 4 ,sa-mi faci si mie o bucurie!Mai lasa zecele!'' Laughing !Tata vrea sa iau nota mica ca sa se rada de mine,ca si eo m-am ras de el ^.^
Sus In jos
http://new-celebrites-x.piczo.com
maderin
Cantaret pe strada
maderin


Numarul mesajelor : 66
Varsta : 29
Localizare : venus
Joburi/Distractii : cantatul in baie si uitatul la luna
Stare de spirit : plictisita
Popularitate : 10
Data de inscriere : 25/09/2008

Cafenea ^__^ Empty
MesajSubiect: Re: Cafenea ^__^   Cafenea ^__^ Icon_minitimeMier Oct 29, 2008 7:55 pm

si eu rad de tata. aveam note mici(i-am gasit eu foaia matricola Twisted Evil ) si chiar si la purtare avea 7:)).
eu sunt foarte fericita. dupa o luna si ceva de asteptare in sfarsit a venit twilight. cartea mea. stiam eu ca nu trebuie sa imi pierd speranta. maine ma duc si o iau de la posta. m-as duce acum, pe intunericul asta, doar ca posta e inchisa de vreo 3 ore. nu cred ca o sa pot dormi la noapte.

eu momentan citesc "o tabara de cosmar". e amuzanta si un pic de groaza. e cu extraterestrii alien . oricum o sa fie abandonata in curand(adica de maine) si eu mi-am propus medii mari pe semestru asta si deocamdata merge bine. i mean, am numai 10 pana acum( stiu, stiu... nici mie nu-mi vine sa cred). eu sunt a 8-a( nu stiu daca va mai amintiti asta) si vreau sa intru la un liceu bun...foarte bun... "Nichita Stanescu" .desi am medii pt toate liceele ( chiar si pt colegiile din PH) nu pot sa ma imaginez pe holurile liceelor alora.
eu insa ma tot gandesc la ce profil sa dau. la mate-info in nici un caz. ma gandeam la stiinte sociale sau filologie. cine are experienta, imi poate recomanda si mie? imi place istoria, biologia, engleza si nu suport fizica si chimia...

eu incerc sa fiu activa, dar n-am mai intrat la pc de vreo 2 zile... numai din vina lui Ioan Slavici. a trebuit el sa scrie nuvele... am facut un comentariu( ma rog, demonstratia ca nuvela "popa tanda" apartine genului epic) de 4 pagini si jumatate. pentru maine il am de invatat... si am si la franceza de scris un text. nu le am cu franceza.

nu stiu cand o sa mai postez. sper ca in curand...

apropo, mi-am amintit de halloween. e petrecere la noi la scoala. o sa fiu o printesa a intunericului combinata cu o vampiritza, o vrajitoare si o rockeritza...

happy halloween!
Sus In jos
~*Lady rock*~
Cantaret in garaj
~*Lady rock*~


Numarul mesajelor : 46
Varsta : 26
Localizare : In this world
Data de inscriere : 29/08/2008

Cafenea ^__^ Empty
MesajSubiect: Re: Cafenea ^__^   Cafenea ^__^ Icon_minitimeVin Oct 31, 2008 8:52 pm

Si al noi la scoala este petrecere de Halloween,da nu am mers.Nu-mi prea plac pentrecerile de genul asta, cu o tona de lume....

Si eu mi-am luat astazi ,,Amurg'' (Twilight) pe romana de la mall.Ma bucur foarte mult ca am gasit-o si deabea astept sa ma apuc sa o citesc!Am auzit multe lucruri frumoase despre ea si stiu ca merita fiecare banut dat Very Happy !

(short post)
Sus In jos
http://new-celebrites-x.piczo.com
Suflet_Dupa_Cortina
Admin
Suflet_Dupa_Cortina


Numarul mesajelor : 96
Varsta : 31
Localizare : Tara Acadelelor
Joburi/Distractii : Omorat muste
Stare de spirit : Melancolica
Data de inscriere : 28/08/2008

Cafenea ^__^ Empty
MesajSubiect: Re: Cafenea ^__^   Cafenea ^__^ Icon_minitimeDum Noi 02, 2008 9:59 am

Ei bine a trecut si Halloweenul Wink)
Eu una eram foarte determinata sa stau acasa sa ma uit la un film sh sa nu ma chinui sa ma imbrac sh sa ma aranjez pentru bal. Mai era si munca de convingere a mamei asa ca am zis ca mai bine stau cuminte.
Well...balul incepea la 7, iar la 5 jumate a venit sa ma intrebe mama daca nu ma duc. I'am zis un nu categoric si m'am pus la calc si am dat muzica tare. Totusi s'a facut 6 fix si m'am gandit sa ma duc. In 45 de minute am fost imbaiata, imbracata si aranjata Smile)
Am dansat mult desi muzica a fost destul de aiurea... :-s M'am impacat cu o tipa cu care ma intelegeam super aiurea si acum e ok ^^

Va rog sa votati site'ul pentru SOTW :X Smile)

Edit: Am ajuns cu cafeneaua la pagina 2 \Very Happy/ Yeey ^^
Sus In jos
https://all-in-one.forum-canada.com
maderin
Cantaret pe strada
maderin


Numarul mesajelor : 66
Varsta : 29
Localizare : venus
Joburi/Distractii : cantatul in baie si uitatul la luna
Stare de spirit : plictisita
Popularitate : 10
Data de inscriere : 25/09/2008

Cafenea ^__^ Empty
MesajSubiect: Re: Cafenea ^__^   Cafenea ^__^ Icon_minitimeDum Noi 02, 2008 12:35 pm

yey! eveniment! Exclamation am trecut la pagina 2 Exclamation am luat premiu pt cel mai macabru costum lol! stiam eu ca sangele face tot premiul... a fost frumos. am dansat( am regretat ca am dansat atat pe tocurile alea- nu suport tocurile)iar apoi am facut o excursie cu clasa si profa de istorie in cimitir lol! . a fost bine...


am citit twilight imediat. e cea mai super carte. e incredibila... abia astept sa imi iau si new moon. nu mai pot de nerabdare cheers . vreau si eu id-urile voastre.. se poate? daca da, datii un mp What a Face

nu prea mai am ce spune, so.. bye for now...

a, da! e cumva greva??? au intrat profi in greva???
Sus In jos
[March]*
Moderator
[March]*


Numarul mesajelor : 41
Varsta : 28
Localizare : Pe aici pe undeva
Data de inscriere : 29/08/2008

Cafenea ^__^ Empty
MesajSubiect: Re: Cafenea ^__^   Cafenea ^__^ Icon_minitimeJoi Noi 13, 2008 11:47 am

Scuze la toata lumea de indelungata mea absenta,ins ain ultimul timp nu sunt deloc in toane bune si nu am chef sa fac nimic.
Am luat-o in zos de tot la scoala...am o gramada de 8 etc.

Parca nu mai am timp liber deloc..nici in weekend nu am putut intra pe net...am fost plecata din oras cu voleiul..

AM gasit acum ceva timp liber sa mai vad care e admosfera aici...

Vad ca ne-am inmultit si e activitate mai mare ca inainte,ceea ce nu poat efi decat un semnt bun ^_^

Halloweenul nu l-am sarbatorit.Mama cu fratemiu au fost la un fel de petrecere in oras insa eu am avut antrenament si nu am p;utut merge.

In rest,toate bune si frumoase ^_^


Bya,i miss u Sad
Sus In jos
maderin
Cantaret pe strada
maderin


Numarul mesajelor : 66
Varsta : 29
Localizare : venus
Joburi/Distractii : cantatul in baie si uitatul la luna
Stare de spirit : plictisita
Popularitate : 10
Data de inscriere : 25/09/2008

Cafenea ^__^ Empty
MesajSubiect: Re: Cafenea ^__^   Cafenea ^__^ Icon_minitimeMar Noi 18, 2008 9:48 pm

hi!^^
nu mai e nimeni aici? nu a mai trecut nimeni la cafenea... ma rog, ce mai faceti? eu bine, sanatoasa( aprox-am racit un pic), fericita ca se apropie tezele si cam atat. vreau tezele mai repede... apoi vine craciunul, vacanta, semestrul al doilea, paste, teze, vacanta, liceu:D:D:D abia astept liceul...
Sus In jos
Suflet_Dupa_Cortina
Admin
Suflet_Dupa_Cortina


Numarul mesajelor : 96
Varsta : 31
Localizare : Tara Acadelelor
Joburi/Distractii : Omorat muste
Stare de spirit : Melancolica
Data de inscriere : 28/08/2008

Cafenea ^__^ Empty
MesajSubiect: Re: Cafenea ^__^   Cafenea ^__^ Icon_minitimeDum Noi 30, 2008 12:12 am

manderin, liceul e aiurea rau...

Abia asteptam sa scap de vechii colegi, dar acum ii vreau inapoi... Sad Liceul e un loc atat de mare, atat de vast...cunosc atat de multa lume, dar am impresia ca sunt singura intre peretii aia reci... Neutral
Sus In jos
https://all-in-one.forum-canada.com
maderin
Cantaret pe strada
maderin


Numarul mesajelor : 66
Varsta : 29
Localizare : venus
Joburi/Distractii : cantatul in baie si uitatul la luna
Stare de spirit : plictisita
Popularitate : 10
Data de inscriere : 25/09/2008

Cafenea ^__^ Empty
MesajSubiect: Re: Cafenea ^__^   Cafenea ^__^ Icon_minitimeVin Dec 05, 2008 10:50 pm

aiurea?! Sad *collapse* ... eu inca il astept cu mare nerabdare si cred ca depinde si in ce fel de clasa nimeresti... i mean, o prietene de-a mea a nimerit intr-o clasa plina de rockeri si anime freaks exact ca si ea si se inteleg extraordinar de bine... sper sa nu pic la manelisti anti-anime.
altceva ce mai spuneti? eu astept teza la mate si istorie, am scapat de cea de romana...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cafenea ^__^ Empty
MesajSubiect: Re: Cafenea ^__^   Cafenea ^__^ Icon_minitime

Sus In jos
 
Cafenea ^__^
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All In One  :: Have fun :: Discutii-
Mergi direct la: