All In One
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 hello... i'm maderin

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
maderin
Cantaret pe strada
maderin


Numarul mesajelor : 66
Varsta : 29
Localizare : venus
Joburi/Distractii : cantatul in baie si uitatul la luna
Stare de spirit : plictisita
Popularitate : 10
Data de inscriere : 25/09/2008

hello... i'm maderin Empty
MesajSubiect: hello... i'm maderin   hello... i'm maderin Icon_minitimeJoi Sept 25, 2008 9:56 pm

hi. ma numesc madalina, am 14 ani, stau pe langa ploiesti, in magurele city Laughing . sunt clasa a 8-a si ador: revista witch, ciocolata amaruie, alba aerata si cu migdale, culorile(mov si verde), povestile, marea si muntele(doar sunt munteanca), vacanta, prietenii adevartai, inghetata de ciocolata si caramel, caramelele, pisicile, animeurile, sa ma uit la tv, desenele animate care te fac sa razi, filmele, mess-ul, muzica rock, j-rock(mai nou), dar ascult si alte formatii, caietele noi, cartile despre magie, sa vorbesc la telefon ore in sir, sa editez poze, sa il enervez pe frate-miu, sa il iau pe frate-miu de la gradi, sa stau cu prietenii, ora de biologie, sa dansez in clasa si sa ma alerg cu colgii prin toata scoala si mai multe. urasc : sa transpir, testele si tezele unice, sa ma cert cu prietenii, sa nu fie ca mine, sa ma contrazica cineva cand stiu ca am dreptate, insectele odioase si cam atat. animeuri imi plac asa: inuyasha, elfen lied, death note, mew mew power, chobits, h2o-footprints in the sand, nerima daikon brothers, bleach, spiral, jigoku shojo, kiddy grade, slyers, pokemon(Smile)), sailor moon si mai sunt, dar nu imi amintesc acum.a ltceva, ma mai intrebati si voi daca aveti vreo nelamurire
Sus In jos
Suflet_Dupa_Cortina
Admin
Suflet_Dupa_Cortina


Numarul mesajelor : 96
Varsta : 31
Localizare : Tara Acadelelor
Joburi/Distractii : Omorat muste
Stare de spirit : Melancolica
Data de inscriere : 28/08/2008

hello... i'm maderin Empty
MesajSubiect: Re: hello... i'm maderin   hello... i'm maderin Icon_minitimeVin Sept 26, 2008 5:53 pm

Bine ai venit maderin ^_^

Ne bucuram sa te avem printre noi Very Happy Sper sa te distrezi pe aici Razz

Stai linistita, tezele nu sunt atat de grele... daca inveti cat de cat Razz

Intrebari:

1. Care e mancarea ta preferata
2. Iti place inghetata? Mad
3. Care e sucul tau preferat?
Sus In jos
https://all-in-one.forum-canada.com
death_angel
Cantaret in garaj
death_angel


Numarul mesajelor : 20
Data de inscriere : 29/08/2008

hello... i'm maderin Empty
MesajSubiect: Re: hello... i'm maderin   hello... i'm maderin Icon_minitimeSam Sept 27, 2008 2:36 am

welcome Very Happy Smile
i hope you will have fun Smile
have a nice day
Sus In jos
maderin
Cantaret pe strada
maderin


Numarul mesajelor : 66
Varsta : 29
Localizare : venus
Joburi/Distractii : cantatul in baie si uitatul la luna
Stare de spirit : plictisita
Popularitate : 10
Data de inscriere : 25/09/2008

hello... i'm maderin Empty
MesajSubiect: Re: hello... i'm maderin   hello... i'm maderin Icon_minitimeSam Sept 27, 2008 1:46 pm

multumesc de urari.
da, stiu ca tezele nu sunt atat de grele. am mai dat 4 pana acum si am luat note mari. ce modesta sunt...
intrebari: mancarea preferata: am mai multe: carofi ptajiti, pizza, meniul de la Mc si alte "junk food".
inghetata imi place la nebunie! cel mai mult de ciocolata si caramel sau capucino
sucul preferat... imi place cel natural si cola sau pepsy.
multumesc inca odata de primire
Sus In jos
Continut sponsorizat





hello... i'm maderin Empty
MesajSubiect: Re: hello... i'm maderin   hello... i'm maderin Icon_minitime

Sus In jos
 
hello... i'm maderin
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All In One  :: Have fun :: Welcome-
Mergi direct la: