All In One
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Prietenia

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
[March]*
Moderator
[March]*


Numarul mesajelor : 41
Varsta : 28
Localizare : Pe aici pe undeva
Data de inscriere : 29/08/2008

Prietenia Empty
MesajSubiect: Prietenia   Prietenia Icon_minitimeDum Oct 05, 2008 3:39 pm

Prietenia este un "fenomen" pe care eu il apreciez si l-am apreciat intotdeauna.
Ce nu e mai frumos decat prietenii?Sa ai cui sa te plangi la greu,sa ai cui sa ii povestesti prin ce ai trecut.

Prieteniia devarati nu se gasesc pe toate drumurile.Lumea e plina de facaturi,insa oameni adevarati rar vezi.
As sti eu pe cine sa va dau exemplu de prietena,insa o sa incep sa fac o drama din asta.

Eu nu ma onsider o prietena adevarata,nimanui.Pur si simplu nu a existat persoana pe care sa o ascult pana la capat.Persoana careia sa i ascult povestea si sa o consolez mereu.Nu a existat.
Sus In jos
~*Lady rock*~
Cantaret in garaj
~*Lady rock*~


Numarul mesajelor : 46
Varsta : 26
Localizare : In this world
Data de inscriere : 29/08/2008

Prietenia Empty
MesajSubiect: Re: Prietenia   Prietenia Icon_minitimeMier Oct 08, 2008 3:48 pm

Prietenie...ce cuvant minunat!Fara prieteni un om este ca si cerul fara soare,ca si luna fara stele Smile !
Prieteni am foarte multi ,dar in momentul asta aproape niciunul adevarat!Tin la toti si ma bucur ca m-au ajutat ,dar sunt unele lucruri care nu le pot spune nici celei mai bune prietene ,mi s-a intamplat. Exemplu: imi place de un baiat,iar cand sufar nu pot sa-i spun ,pentru ca ea considera ca ala ii nustiu cum si deastea.
Da deja derivez putin Very Happy !
Am pierdut si unele prietenii bune,m-am departat de unii,dar mi-am dat seama mai apoi ca asa este cel mai bine!
Sus In jos
http://new-celebrites-x.piczo.com
Suflet_Dupa_Cortina
Admin
Suflet_Dupa_Cortina


Numarul mesajelor : 96
Varsta : 31
Localizare : Tara Acadelelor
Joburi/Distractii : Omorat muste
Stare de spirit : Melancolica
Data de inscriere : 28/08/2008

Prietenia Empty
MesajSubiect: Re: Prietenia   Prietenia Icon_minitimeDum Oct 12, 2008 6:15 pm

Prietenia este un lucru important in viata fiecaruia,chiar daca majoritatea o cautam in locurile cele mai nepotrivite si care apare de unde nici nu ne asteptam.

Eu am fost de multe ori ranita de asa zishii prieteni si am ajuns sa imi pierd increderea in lume.
Sus In jos
https://all-in-one.forum-canada.com
~*Lady rock*~
Cantaret in garaj
~*Lady rock*~


Numarul mesajelor : 46
Varsta : 26
Localizare : In this world
Data de inscriere : 29/08/2008

Prietenia Empty
MesajSubiect: Re: Prietenia   Prietenia Icon_minitimeLun Oct 13, 2008 5:10 pm

Suflet_Dupa_Cortina a scris:
Prietenia este un lucru important in viata fiecaruia,chiar daca majoritatea o cautam in locurile cele mai nepotrivite si care apare de unde nici nu ne asteptam.

Eu am fost de multe ori ranita de asa zishii prieteni si am ajuns sa imi pierd increderea in lume.

Vai Bya, sa sti ca nu esti singura !Erau momente in care nu aveam incredere in NIMENI ,pentru ca multi m-au tradat si mi-am zis ca n-are rost sa cred in ceilalti ,dar mi-am dat seama ca unii ma pot ajuta ,dar nu indeajuns!
Sus In jos
http://new-celebrites-x.piczo.com
Continut sponsorizat





Prietenia Empty
MesajSubiect: Re: Prietenia   Prietenia Icon_minitime

Sus In jos
 
Prietenia
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All In One  :: Have fun :: Discutii-
Mergi direct la: