All In One
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Carti

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
[March]*
Moderator
[March]*


Numarul mesajelor : 41
Varsta : 28
Localizare : Pe aici pe undeva
Data de inscriere : 29/08/2008

Carti Empty
MesajSubiect: Carti   Carti Icon_minitimeDum Oct 05, 2008 4:19 pm

Ce carti preferati?Sau care a fost ultima carte citita,pentru voi.Nu cele date de la scoala.

Ultima data eu am citit Maini inzestrate,unde este vorba despre un medic.Cartea e bestiala.
Iar dintre toate cartile,cel mia mult mi-a placut "Puterea extraordinara a subconstientului tau" .Este o carte despre mintea umana si despre cum functioneaza ea.
Sus In jos
maderin
Cantaret pe strada
maderin


Numarul mesajelor : 66
Varsta : 29
Localizare : venus
Joburi/Distractii : cantatul in baie si uitatul la luna
Stare de spirit : plictisita
Popularitate : 10
Data de inscriere : 25/09/2008

Carti Empty
MesajSubiect: Re: Carti   Carti Icon_minitimeDum Oct 05, 2008 8:42 pm

prefer cartile fantasy, sf&co.
cartea preferata este Morti pana la apus de Charlene Harris(parca asa o chema pe scriitoare). oricum , e foarte interesanta cartea. e vorba despre un vampir si o chelnerita. chelnerita(personajul principal) se numeste Sookie si este foarte amuzanta.vrea sa intalneasca un vampir si nu numai ca va intalni unul, ci va trai o poveste de dragoste cu el. cartea fac parte din seria Vampirii sudului care contine in total 4 volume.

o alta carte pe care vreau s-o citesc este Amurg, o carte cu vampiri, numai ca de data asta, vampiri adolescenti. am auzit ca este foarte frumoasa cartea si ca in America a innebunit milioane de adolescenti.

cartea mea preferata este twilight(amurg) de stephanie meyer. sunt obsedata de cartea asta si de filmul cu acelasi nume. si edward e atat de tare...


Ultima editare efectuata de catre maderin in Lun Noi 03, 2008 10:31 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Meko-chan
Cantaret in garaj



Numarul mesajelor : 11
Varsta : 28
Localizare : esti pregatit?xD
Joburi/Distractii : sa te lovesc pe tine-.-
Stare de spirit : plictisita
Data de inscriere : 29/08/2008

Carti Empty
MesajSubiect: Re: Carti   Carti Icon_minitimeLun Noi 03, 2008 12:06 am

ha-ha-ha! vampiri... vampiri... vampiri.. ii iubesc! >.<

ultima carte citita de mine .. um.. maine daca fac rost de cartile pentru scoala >.> iar ultima carte citita ramane de undeva de prin vara xD a fost tot despre un vampir. am vazut in magazine urmaturul volum, am vrut sa mi-l cumpar, am pus mana pe el, l-am pus in carucior, dar tata m-a convins sa iau alta carte cu shi despre cime. heh ^.^' dar ca sa citesc cartea aia trebuie sa citesc o alta shi mi-e lene. sincer Neutral

la carti pe care vreau sa le citesc intra:
1. alea pentru scoala, ca sa scap <.<
2. ceva cu vampiri shi sadice
3. ceva ce ma chinui s-o termin de .ummm de cand s-a terminat scoala xD
4. manga-uri
5. ceva cu vampiri
6. cartile alea care le-am vazut la nijikon despre j-rockeri >.< [nu se pun?]

shi cam atat... nu pot sa spun ca nu citesc, pentru ca as minti, insa nici nu prea mai am cand Neutral daca as putea, intr-o vacanta... sa citesc o carte ar fii super :DDD dar lenea.. ea e de vina^.^

Chuu! & Zby!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Carti Empty
MesajSubiect: Re: Carti   Carti Icon_minitime

Sus In jos
 
Carti
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All In One  :: Have fun :: Discutii-
Mergi direct la: