All In One
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 elfen lied

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Efi
Moderator



Numarul mesajelor : 6
Localizare : barlad
Stare de spirit : shitty
Data de inscriere : 28/08/2008

elfen lied Empty
MesajSubiect: elfen lied   elfen lied Icon_minitimeDum Oct 12, 2008 9:52 pm

[sincer ma asteptam la mai multe threaduri despre anime Shocked ]

probabil majoritatea membrilor care urmaresc anime au auzit de aceasta serie care daca mamica sau taticu ar fi vazut ce era in ea ne-ar fi parolat dezmembrat si incuiat calculatorul in secunda doi Very Happy . dar totusi.. tuturor ne-a placut nu-i asa?
nu am sa dau spoilere sau descrieri.. daar.. trebuie sa intreb
[daca nu ai vazut seria nu citi.. ]
[spoiler/]
credeti ca a fost corect fata de luci/nyuu trecutul ei? adia.. saraca de ea dezamagita de un baietel .. care mai era si indragostit de var-sa.. >.>.. biata fata vroia razbunare.. cine n-ar vrea. si nana.. fetita aceea.. nu am inteles prea bine .. chiar era copilul tipului aluia care a salvat-o? [am uitat cum il cheama
[end of spoiler /]
ehh.. mie personal seria mi-a placut enorm.. totusi e prea scurta.. as fi vrut o continuare Very Happy
Sus In jos
maderin
Cantaret pe strada
maderin


Numarul mesajelor : 66
Varsta : 29
Localizare : venus
Joburi/Distractii : cantatul in baie si uitatul la luna
Stare de spirit : plictisita
Popularitate : 10
Data de inscriere : 25/09/2008

elfen lied Empty
MesajSubiect: Re: elfen lied   elfen lied Icon_minitimeLun Oct 13, 2008 9:47 pm

la nebunie mi-a placut... unul din preferatele mele... ei bine, lucy n-a avut un trecut prea frumos. mi-a fost mila de ea mereu... ea era buna, dar oamenii au fost rai... iar kouta nu era indragostit de vara-sa... cel putin atunci... dar nici cand s-au facut mari... vara-sa era indragostita de el( sau cel putin asta e parerea mea)

cat despre nana... nu, nu este fata lui.. ahhh... cum il cheama... kurama? nu mai stiu... ii spune "papa" pentru ca pur si simplu e mult prea inocenta si are nevoie de un sprijin... ai vazut si tu in ce conditii o tineu pe biata fata... dezbracata, plina de sange si faceau teste pe ea.. de nana mi-a placut cel mai mult.

e adevarat ca e un anime violent, dar mie mi-a placut la nebunie... iar sfarsitul este unul controversat. oare cine e la usa?! lucy?
Sus In jos
 
elfen lied
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All In One  :: Temele site-ului :: Anime-
Mergi direct la: